006 – 19 lipca 2017

Dzień 6 – Uzdrowienie paralityka nad jeziorem

Jaki jest najlepszy w dzisiejszych czasach sposób na uwiecznienie czegoś? Zrobienie zdjęcia! Tak też dzisiaj uwiecznialiśmy w naszej pamięci cytaty z Pisma Świętego, którego słowa najlepiej potrafią uzdrowić nasze dusze.

Jak co rano, każda grupa odczytała list od Kapitana, a tam znalazła polecenie odwzorowania wylosowanej sceny z Pisma Świętego. Zadanie nie było łatwe, bo i wybrane cytaty wymagały szczypty kreatywności. Ale jak wiemy, tego naszym uczestnikom nie brakuje, więc otrzymaliśmy zdjęcia pomysłów z najwyższej półki.

Czas na wykonanie tej części zadania wszystkie grupy miały przed obiadem, po nim zaś czekała druga część zadania. Na plaży wśród turystów prowadziliśmy kolejną formę ewangelizacji – każda grupa budowała wizualizację scen ze Starego i Nowego Testamentu. I tak na plaży w Chłapowie znaleźć można Wieżę Babel, Dawida z Goliatem, Chrystusa Dobrego Pasterza z zabłąkanymi owcami, Arkę Noego i rękę Mojżesza nad podzielonym Morzem Czerwonym. Wszyscy stanęli na wysokości zadania i powstały spektakularne dzieła. Po tak kreatywnym dniu wieczorem mogliśmy wyszaleć się na boiskach grając w nasze ulubione gry. Pełno uśmiechu i pełno radości.

 

Wyżyci artystycznie pozdrawiamy z Chłapowa,
Kandydaci na Rybaków.

Chrzest w Jordanie:

IMG_5135

Kuszenie w RajuIMG_5125

Wesele w Kanie GalilejskiejIMG_5122

Wypędzenie przekupniów ze świątyniIMG_5114

Miłosierny SamarytaninIMG_5105

Ucieczka Świętej Rodziny do EgiptuIMG_5098

?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ??????????